Přejít k obsahu

2. FAVácká drakiáda

 displayresource

Fakulta aplikovaných věd pořádá 2. fakultní drakiádu určenou pro všechny příznivce malých i velkých létajících draků. Vítáni jsou nejen děti a rodiče, ale i všichni ostatní dračí nadšenci z FAV i mimo ni. V rámci podvečerního dračího klání proběhne soutěž:

  • o nejvědečtějšího draka,
  • o největšího draka,
  • o nejbarevnějšího draka.

Přihlašování do soutěže bude zahájeno v 16:00, klidně ale přijďte dřív a vše si v klidu a za světla připravte, od 15:00 bude k dispozici zázemí studovny umístěné v budově fakulty. Vítězové soutěže získají sladkou odměnu.

Každý může svého draka vylepšit po výtvarné nebo technické stránce a my doufáme, že se nad budovu fakulty vznese pořádná skupina barevných, velkých a technicky zajímavých draků, která bude vidět už z dálky.

Podzimní listopadové dny jsou chladné a krátké, nezapomeňte si přibalit teplé oblečení. Své draky můžete také doplnit světelnými nebo reflexními efekty, ve studovně bude připravený reflexní samolepicí tvořivý koutek. Kdo si přinese čelovku nebo jinou světlometnou pomůcku, může si užít i kouzlo nočního létání.

Všem zájemcům se otevře také centrum logických her, ve kterém si budou moci vyzkoušet některou z deskových her nebo zahrát šachy.

Akce se nekoná v počasí, ve kterém by ani draka ze sluje nevyhnal. Případné zrušení akce bude avizováno na této stránce.

Chcete si vytisknout plakátek a šířit informaci dál? Budeme jedině rádi a dáváme k tomuto účelu k dispozici jeho A4 verzi.

Patička