Přejít k obsahu

Dálkové studium na vysoké škole = kombinované studium

Pokud jste na na stránkách vysokých škol hledali dálkové studium, pravděpodobně už jste zjistili, že forma studia, která je obecně známá pod pojmem dálkové studium, se nyní nazývá kombinované studium. Studijní programy označené jako kombinované mají zvláštní režim výuky a proto je možné je studovat například při zaměstnání.

Nabídka kombinovaného ("dálkového") studia na FAV

Máte zájem studovat dálkově při zaměstnání a zajímá vás informatika, kybernetika, matematika nebo mechanika? Potom je pro vás Fakulta aplikovaných věd správnou volbou.

Můžete vybírat z bakalářskýchmagisterských a doktorských oborů a specializací, u kterých je v charakteristice uvedena možnost kombinované formy studia. U těchto oborů se předpokládá, že bude jejich kombinovaná  varianta v aktuálním akademickém roce skutečně otevřena.

Výuka probíhá většinou 1x za 14 dnů v pátek a sobotu (přiblížně 18hodin na předmět za semestr). Aktuální rozvrhy jsou uvedeny v části student, analogicky budou vytvářeny pro příští rok. V případě, že není Váš obor v rozvrhu uveden, probíhá výuka inndividuálně po domluvě s vyučujícím. Seznam předmětů ve stujním programu naleznete na portálu ZČU.

Patička